sojusz

Opis forum


#1 2008-04-22 08:11:57

macius1973

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 83
Punktów :   

Uwaga !!! Pomoc

Zwracam się z Apelem do wszystkich uczestników naszego sojuszu .Nasz kolega "ggrreenn" 12:18:06  ma  niemałe kłopoty, atakuje go członek sojuszu dożo silniejszego od naszego. Moje wojska już stacjonowały pod bokiem naszego agresora z gotowością do walki, Po rozmowie Z naszym  Liderem musiałem się wycofać . Otóż moja interwencja mogła doprowadzić do wojny sojuszu, chociaż w przyszłości podejrzewam że jej nie unikniemy ,ale na dzień dzisiejszy w wojnie bylibyście wszyscy bez szans ,.W związku z tym proponuję aby każdy z nas wysłał mu tyle ile może metalu, Aby nasz kolega mógł zbudować taką flotę która mogłaby powstrzymać ataki swojego agresora
Pamiętajmy dla nas 20k metalu nie stanowi problemu , ale jeśli przynajmniej 10 osób wyśle mu właśnie 20k metalu to na pewno taka ilość pozwoli mu stanąć na nogi, Pomóżmy dzisiaj jemu ,jutro on pomoże nam. Ja osobiście się deklaruje wysłać mu 200k metalu jak tylko będzie online.


Bardzo Ważne




W związku z tym że nasz kolega jest ciągle atakowany przed wysłaniem  mu surowców proponuje najpierw umówić się z nim o której godzinie najlepiej mu pasuje odbiór tegoż surowca
Pozdrawiam Macius1973



Podziękowania dla Kolegi Landsill który swoją działkę już wysłał i nie marudził że daleko poprostu wysłał . a leci z  5:cośtam :cośtam  na 12: coś  tam: coś tam



A reszta???
no dalej chopy
Nasz sojusznik jest w potrzebie
ode mnie dostał 200k metalu ale już mu brakuje niech sie nasz kolega zbroi dzisiaj on jutro ty a jego przeciwnik jest  3 razy silniejszy  atakuje go setką  statków wojennych


No i żeby było ciekawiej to za godzinkę jeszcze 100k metalu mu wyślę
Trzeba sobie pomagać  no nie????
  A do was mam prośbę wystarczy po 20 k metalu ,


Ale jak możesz człowieku więcej to się nie wstydź i wyślij więcej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dodatkipttm.pun.pl www.plotkia.pun.pl www.pyrzyce.pun.pl www.rodowody.pun.pl www.logistyka.pun.pl